Видатні випускники ТНЕУ

Головна / Видатні випускники ТНЕУ

Князева Ганна (легка атлетика) – майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка VIII Європейського Олімпійського фестивалю 2005 року, срібна призерка Чемпіонату Європи серед юніорів 2007 року, срібна призерка Чемпіонату світу 2015 року.

Гонтюк Роман (дзюдо) – заслужений майстер спорту, срібний призер Літніх Олімпійських ігор 2004 року, бронзовий призер Чемпіонату світу 2005 року, чемпіон Європи серед юніорів 2001 року, бронзовий призер Кубка Європи серед кадетів 2000 року.

Бубон Віталій (дзюдо) – заслужений майстер спорту, срібний призер Чемпіонату Світу 2005 року, переможець Кубка Європи серед молоді 2003 року.

Виноградов Євген(легка атлетика, метання молота) – майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер командного Чемпіонату Європи 2015 року.

Баранівський Дмитро(легка атлетика, марафонський біг) – майстер спорту міжнародного класу , чемпіон Європи серед молоді в бігу на 10 000 м, срібний призер в бігу на 5 000 м.

Лупу Наталія(легка атлетика) – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка командного Чемпіонату Європи 2015 року, учасниця ХХХ Літніх Олімпійських ігор 2012 року.

Тітімець Ганна(легка атлетика) – майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка Чемпіонату Європи 2014 року, срібна призерка командного чемпіонату Європи 2011 року, чемпіонка у складі збірної Європи Континентального Кубка ІААF 2014 року.

Пушкар Андрій(армспорт) – заслужений майстер спорту, 14-кратний чемпіон світу, 16-кратний чемпіон Європи, володар Кубка світу серед професіоналів.

Семенюк Марія(самбо) – заслужений майстер спорту, 4-кратна чемпіонка світу, чемпіонка Європи серед юніорів 2003 року, срібний призер кубка Європи серед кадетів 2000 року.

Сайко Олена(самбо) – заслужений майстер спорту, срібна призерка І Європейських ігор 2015 року, срібна призерка всесвітніх спортивних ігор.

Йосипенко Людмила(легка атлетика) – майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка Чемпіонату Європи 2012 року, багаторазова чемпіонка України та Універсіад України.

Скрипак Ольга(легка атлетика) – майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка Чемпіонату Європи 2012 року, учасниця ХХХ Літніх Олімпійських ігор 2012 року.

Меркушина Анастасія(біатлон) – заслужений майстер спорту, срібна призерка Чемпіонату світу 2017 року в естафеті, 3-разова чемпіонка Європи серед юніорів 2015 року.

Баралей Юлія(легка атлетика) – срібна призерка Чемпіонату Європи серед юніорів 2007 року, бронзова призерка Чемпіонату Європи 2011 року, учасниця ХХХ Літніх Олімпійських ігор 2012 року.

Твердохліб Маргарита(легка атлетика) – майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України, бронзова призерка Чемпіонату світу 2010 року.

Кривицька Олена(фехтування) – чемпіонка України, переможець та призер етапів Кубка світу сезону 2010-2011, 2011-2012 років, учасниця Олімпійських ігор 2012 року(м. Лондон) та Олімпійських ігор 2016 року (м.Ріо-де-Жанейро).

Ельнур Ахадов – Майстер спорту України. чемпіон світу з веслування на каное.

Світлана Римкевич-Ахадова – майстер спорту україни міжнародного класу. учасника Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 р.

Віктор Пасічник – учасник Олімпійських ігор у Сочі (Росія, 2014 р.) та Пхьончхан (Північна Корея, 2018 р.)